VKontakteПідписатися на RSS

Історія нашої рідної 258-ї школи

1984 рік - державний комітет по громадському будівництву і архітектурі при ДЕРЖБУДІ СРСР створює проект експериментальної школи на 44 класи.

1985 рік - розпочинається будівництво під керівництвом архітектора С. Вайнштейна, котрий вже встиг проявити себе як гарного архітектора створивши і втіливши в життя проект парку культури і відпочинку "Перемога"

1986 рік, квітень - вчителі, котрі першими прийшли працювати в 258 школу, готують її до нового навчального року. Активно розставляються меблі, вішаються дошки. Адміністрація веде активний прийом дітей.

1986 рік, вересень - перший директор закладу, Балюк Євгенія Анатоліївна, відкриває урочисте свято "Першого дзвоника" почесним перерізанням червоної стрічки та внесенням "Ключика від школи"
/Files/images/ключ от школи.jpgКлючик від школи/Files/images/балюк.jpgПерший директор школи /Files/images/открітие.jpgПочесне відкриття школи 01.09.1986р.

2000 рік - в школі змінюється директор. На головну посаду приходить молода амбіційна жінка, філолог, вчитель-методист Бражник Олена Юріївна

/Files/images/бражник.jpgБражник Олена Юріївна Школа починає працювати по-новому. З'явилась і прославилась на всю Україну (і не лише Україну) шкільна команда КВН "Бомба". Активнішим стало шкільне життя.
Протягом 11 років колектив дружньо крокував нога в ногу з Оленою Юріївною.

2011 рік - 2014 рік - в шкільному колективі змінюється керуюча перша леді. Новий директор активна, творча і креативна особистість.

/Files/images/_DSC68jpg.jpgГаврильченко Наталія Миколаївна Гаврильченко Наталія Миколаївна прийшла до нашої школи з ШДС "Зернятко", яким вона керувала протягом семи років. Директор, яка стала другом і для учнів, і для батьків, і для вчителів змусила школу засяяти яскравими барвами. Рівень навчальних досягнень підвищився майже на 50%, дозвілля стало активним, змістовним і цікавим. Злагоджено і продуктивно працює батьківський комітет, учнівське самоврядування, педагогічний колектив.

Кiлькiсть переглядiв: 1992

Коментарi